Αναχωρήσεις: 05/08
Αναχωρήσεις: 05/08
Η εκδρομή για Τούζλα ξεκινάει το μεσημέρι στις 15:00 και ως σημείο συνάντησης ορίζεται το τουριστικό μας γραφείο επί της Αθανασιάδη 27 στη Δράμα Αναχώρηση για να πάμε στη μεγάλη εμποροπανήγυρη της Τούζλας, όπου τιμάται η εορτή του Σωτήρος στην ομώνυμη εκκλησία. Χρόνος ελεύθερος στην περιοχή για προσκύνημα στην εκκλησία του Σωτήρος καθώς και για ψώνια και βόλτα. Το βράδυ, επιστροφή στην πόλη μας με τις καλύτερες εντυπώσεις.
O αρχηγός εκδρομής διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής προγράμματος χωρίς παραλήψεις